BAYAN AYAKKABI, BAYAN BOT, SANDALET...

KARGO ve TESLİMAT

Şirketimizin Sorumlukları:

Gönderi işleminin tüm aşamaları mağazamızın markası altında yapılmayabilir. Ancak mağazamız nihai olarak ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur. Dağıtım aşamasındaki sorunlarda müşteri ilk olarak bize başvurarak ürününün teslimatını ya da bilgisini sorgulayabilir.

Sipariş Uulaşım Süresi:

Özel durumlar dışında mağazamızdan satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 5 iş günü, İstanbul dışına ise en geç 7 iş günü içerisinde ulaştırılır. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda sitemiz gerekli uyarıya anasayfasında görünür bir bölümde yer verir.

Kargo :

Mağazamızın taşıma prosedüründeki çözüm ortağı ürünün ulaştırılacağı adrese hizmet açısından değerlendirilir.

Kargo Ücretleri:

Nakliye ücretleri ürün ağırlık ve hacmine gore değişmekte olup bu kargo ücreti sipariş sırasında gözükmektedir. Kargo ücreti alınmayan ürünler ise o ürünle ilgili alanda belirtilmektedir. Arızalanan ve garanti kapsamında olan bir ürününün tarafımıza ürün teslim tarihinden sonra 10 gün içersinde ulaştırılması halinde kargo ücreti mağazamız tarafından karşılanacaktır. Bu tarihten sonra gönderilecek ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır. Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına gore uygun olma şartı ile ) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Teslimat Sırasında Ödeme:

Tüm ücretler sipariş aşamasında tahsil edildiğinden teslimat sırasında dağıtım görevlisine herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

Kargo ve Sipariş Takibi:

"Sipariş takibi'' bölümü ile siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

 


Güvenli Alışveriş

Kart bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır.

Hızlı Kargo

Siparişleriniz üretim sonrası en kısa sürede adresinize teslim edilir.

Özel Üretim

Ürünlerimiz size özel olarak üretilir.

Ödeme Seçenekleri

Havale, EFT, kredi kartlarıyla ödeme seçenekleri...

  • BANKA KARTLARI

2024© ELİYAS DESIGN. Tüm hakları saklıdır. | Avinga

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır